Plavali jsme prsa. Nad i pod vodou.

Víkend je pryč a s ním i podvodní fotografování na akci Plaveme prsa. A řeknu vám, že to pro mně byla moc zajímavá zkušenost.

Obvykle mi podvodní fotografování jedné osoby zabere zhruba hodinu čistého času.  Se vší tou podvodní parádou, koordinací pohybů a hledáním co nejlepšího záběru , či výrazu ve tváři. Na akci Plaveme prsa jsem na každého měla všeho všudy 1 – 3 minuty (a to vážně nepřeháním), takže zachycení správného uměleckého momentu bylo neuvěřitelnou výzvou.

Podvodní fotografie Plaveme prsa

Měla jsem ale obrovskou radost z nadšení a kuráže, kterou jste všichni pod vodou prokázali. I vy, kteří jste nebyli zprvu schopni se potopit bez zacpaného nosu a zavřených očí. Ano, bylo to náročné (i když zároveň dost zábavné pro všechny zúčastněné), ale věřím, že jste si podvodní fotografování všichni pořádně užili. Minimálně tolik, jako já.

IMG_20151010_153950

Velmi děkuji asistentovi Honzovi, za jeho pomoc v průběhu celé akce (i za zachycení dokumentačních fotek nad i pod vodou) a asistentkám Lucce a Vendulce, které se s láskou staraly o všechny přítomé, pomáhaly vybírat kostýmy i dekorace. Bez vás by to jednoduše celé nešlo. :)

IMG_20151010_155430IMG_20151010_150712

Podvodní fotografie Plaveme prsaALI_6202

ALI_6510

Těším se na vás u dalšího podvodního focení – ať už u mě v bazéně a dle vašich konkrétních přání, nebo (snad) příští rok opět na Plaveme prsa.

Další fotografie z akce Plaveme prsa si můžete prohlédnout na facebookové stránce Aliance žen s rakovinou prsu.