O mně

about-img_03

ALICE BOCHŇÁKOVÁ

„Focení je pro mě jako život sám. Miluji jeho pestrost, barevnost, emotivnost, temperament, i jeho výzvy. Je náročný, ale krásný. Mojí snahou je poznat, dovědět se, radovat. Uspokojit sebe a přinášet potěšení druhým třeba fotografickým zážitkem a nevšední fotografií. Fotografování je dlouhá cesta a já budu ráda, když se na ní někdy potkáme.“

Alice je členkou AF ČR (Asociace Profesionálních Fotografů ČR). V roce 2010 byla jako jedna z mála v České republice oceněna Federací Evropských Profesionálních Fotografů prestižním titulem QEP (Qualified European Photographer).

Fotografická tvorba

Velká část Aliciny tvorby se zaměřuje na podvodní fotografii. A i když pracuje s promyšlenými tématickými scenériemi,  základním pilířem je vždy zachování maximální přirozenosti fotografovaných osob a zpracování nosné myšlenky v nevšedním prostředí. Klade velký důraz na celkový emocionální dojem a zároveň na opravdovost všeho, co se nachází pod vodní hladinou. Vše je reálné. Nic není montáž.

Kromě podvodní fotografie se Alice specializuje také na dětské portréty, portréty dospělýchrodinnou fotografiisvatební a business fotografii. Vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem realizuje také dokumentární fotografii (především film, divadlo), ale i produktovou a reklamní fotografii.

Prodej autorských fotografií

Podívejte se na: reference, média, použitá technika, odkazy